سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

یادداشت

مسوول بسیج رسانه گیلان:
قلم عامل ماندگاری اندیشه انسان است

مسوول بسیج رسانه گیلان گفت: قلم رازدار بشر، خزانه‌دار علم و عامل ماندگاری اندیشه انسان است.

دعوت مدیرکل صمت گیلان به مشارکت پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان آحاد مردم به ویژه کسبه، صنعتگران، تولید کنندگان ، معدنکاران، اصناف و بازاریان را به مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
ضرورت فرهنگ‌سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان گفت: اساس ازدواج در اسلام بر سادگی است به این معنی که هدف اصلی از ازدواج رسیدن به آرامش روان و آسایش خاطر، پیمودن طریق رشد، دستیابی به کمال انسانی و وصال الهی است.

آوای نهضتی که وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد/اهتزاز پرچم توحید به دست فرزندان امام خمینی(ره)

امام خمینی(ره) با نگاه عمیق و کلان خویش فرصت برنامه ریزی را از نظریه پردازان گرفته و در مقابل طاغوت زمان باقدرت و ایمان ایستاد تا دنیا را متوجه عزت و عظمت جهان اسلام کند، به گونه ای که آوای نهضت امام خمینی(ره) به گوش جهانیان رسید و وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد.

یادداشت | محدثه فردی
دلتنگ قلم آقای اهل قلم

مگر می‌شود سید اهل قلم، راوی فتح‌های خاطره‌آمیز ایران اسلامی که ژرفای کلامش، هنوز جان و دل هر سپیداندیشی را متحول کرده و سودای اندیشیدن را ارمغانِ روایتِ این مرد بی‌ادعا می‌کند، فراموش نمود؟!

یادداشت | محدثه فردی؛
پاسخ قطعی اما استراتژیک ایران

پاسخ سخت اما استراتژیک جمهوری اسلامی در این حوادث «قطعی» است اما نه با حکمرانی دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی با تدبیر استراتژیک و با علمداری علی زمان چنان پوزه‌شان به خاک مالیده شود که درس عبرتی باشد برای تاریخ!

یادداشت | محدثه فردی؛
شهر باران‌ در شب شهادت مولا دلگیر بود!

به بهانه بُغضِ دوری ام از خانه پدری یعنی نجف اشرف، کوچه پس کوچه های شهر را محل درد و دل با بابای دوعالم حضرت امیر(ع) برگزیدم تا خود را به محفل عاشقان ِ علی(ع) در خواهر امام رشت برسانم.

یادداشت | مهندس علی (سعید) امینی‌دوست
نگاهی بر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی

مهندس علی (سعید) امینی دوست در یادداشتی به موضوع تاثیر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی پرداخته است که در ادامه می‌خوانید

یادداشت | دکتر محدثه فردی
تحیر دنیا از قدرتِ نرمِ جمهوری اسلامی

قطر امروز از نگاه نگارنده، آوردگاه قدرت نرم جمهوری اسلامی در مقابل امپراتوری تا بُن دندان مسلح به سلاح نرمِ رسانه ای دنیا بود

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: