سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

«حریم رسالت» پایه‌گذار حرکت رسانه‌ای برای تحقق ایران قوی است

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هر شیرزن ایرانی و مسلمان یک رسانه است، گفت: «حریم رسالت» پایه‌گذار حرکت رسانه‌ای، برای تحقق ایران قوی است و ایران قوی با برنامه رسانه‌ای در گام دوم انقلاب شکل می‌گیرد، بنابراین در کنار تعالی رسانه‌ای، نباید از فضای مجازی و رشد رسانه‌ای غفلت کرد.

به گزارش روخان، سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر شنبه در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان حریم رسالت در مجتمع زیباکنار رشت، اظهار کرد: دیده‌بان جهان امروز شاهد جنایت بی‌رحمانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی علیه مردم غزه و فلسطین است.

وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ طوفان الاقصی در منطقه و جهان، افزود: طوفان الاقصی شکست مفتضحانه‌ای را به رژیم صهیونیستی تحمیل کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طوفان الاقصی تحولی عظیم در رسانه‌های مردم‌پایه رقم زد، گفت: غول‌ها و شیاطین رسانه‌ای در سمت متجاوز ایستادند و تمام ظرفیت خود را در اختیار رژیم کودک‌کش قرار دادند و اما رسانه‌های مردم پایه به هواداری و حمایت از مردم فلسطین و غزه پرداختند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بیداری و حق طلبی منحصر به کشورهای مسلمان نیست، اضافه کرد: وجدان‌های بیدار و آگاه دنیا به میدان حمایت از مردم مظلوم فلسطین آمدند و این مسیر باید استمرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه تحول خیره‌کننده رسانه‌ای در دنیا به نفع جبهه مقاومت و مردم فلسطین ایجاد شده است، افزود: فضای مجازی و رسانه‌ها به صورت مردم‌پایه و خودجوش به کمک و حمایت از مردم فلسطین گسیل شدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جهاد تبیین رسانه‌ای در دنیا به راه افتاده است، گفت: تمام دنیا به حمایت از مردم فلسطین و غزه با پا خواستند و این خروش منجر به آزادی غزه و فلسطین می‌شود.

سردار سلیمانی با اشاره به نقش مهم و اثربخش رسانه‌ها در تعالی انقلاب اسلامی و محور مقاومت، اضافه کرد: رسانه‌های داخلی ابزار قدرتمند دوام و قوام انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت هستند.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین با رسانه‌های مردم پایه داخلی تحقق می‌پذیرد، افزود: ایران قوی با برنامه رسانه ای در گام دوم انقلاب شکل می‌گیرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حریم رسالت پایه گذار حرکت رسانه‌ای برای تحقق ایران قوی است، گفت: در کنار تعالی رسانه‌ای، نباید از فضای مجازی و رشد رسانه‌ای غفلت کرد.

سردار سلیمانی از شکل‌گیری رویداد بزرگ رسانه ای جهانی علیه صهیونیسم خبر داد و اضافه کرد: رسانه‌های آزاد و آگاه جهان باید برپایی دادگاه بزرگ علیه اسراییل را فریاد بزنند.

وی با اشاره به اهمیت رویداد رسانه‌ای حریم رسالت ویژه بانوان، افزود: این رویداد باید به صورت گسترده و مستمر در راستای دادخواهی از مظلومان جهان به ویژه مردم فلسطین و غزه، برگزار شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هر شیرزن ایرانی و مسلمان یک رسانه است، گفت: بانوان ایرانی و مسلمان خود به تنهایی یک رسانه اثرگذار و تحول‌ساز هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=55365

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *