سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

اقتصادی

افزایش نرخ کرایه تاکسی در رشت

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: نرخ کرایه تاکسی سال جدید در مسیرهای مختلف در خطوط پرترافیک و کم ترافیک به طور میانگین بین ۲۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافته‌است.

نقش پررنگ آقازاده در مقابله با مافیای اقتصادی و احیای واحدهای تولیدی گیلان همچون صنایع پوشش

سیدعلی آقازاده از معدود نمایندگانی در مجلس بود که به عنوان بازوی قدرتمند مردم توانست ضمن مقابله با مافیای اقتصادی، به احیای برخی واحدهای تولیدی گیلان کمک کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
لزوم شکل‌گیری جبهه رسانه متحد برای تقابل با نظام سلطه

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز اعمال قدرت با هدایت اراده‌ها انجام می‌شود نه با تحمیل اراده گفت: اصحاب رسانه خود را در جایگاه تقابل با نظام سلطه ببینند و با تولید محتوای ارزشمند، محاصره تبلیغاتی دشمن را درهم بشکنند.

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

مدیر کل صمت گیلان خبر داد:
تحقق ۵٠ درصدی تعهدات اشتغال در گیلان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان در جمع خبرنگاران حاضر در جام رسانه ای امید گیلان از تحقق ۵۰ درصدی تعهدات اشتغال در استان گیلان خبر داد و گفت: با احداث ۶۶۶ واحد تولیدی و صنعتی درگیلان برای حدود ۲۱ هزار نفر اشتغالزایی صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:
رسانه‌ها عَلَم امر به معروف و نهی از منکر را به دوش بگیرند

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نقش رسانه در امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم و اثربخش است، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران با تولید محتوا و با نگاشتن مطالب ارزنده با سرفصل‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی عَلَم امر به معرف و نهی از منکر را بر دوش بگیرند.

افتتاح ۲۱ طرح عام‌المنفعه سلامت‌محور طی یک سال اخیر در گیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اعلام اینکه در کمتر از یک سال اخیر، ۲۱ طرح عام المنفعه سلامت‌محور افتتاح و به بهره‌برداری رسیده، گفت: ۴۶ طرح عمرانی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش در دست اقدام است

گزارش تصویری جام‌ رسانه‌ای‌ امید‌ در گیلان

رویداد رسانه‌ای جام امید گیلان با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شهردار کلان‌شهر رشت و با حضور پرشور فعالان رسانه‌ای گیلان در رشت برگزار شد.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: