سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

سیاسی

روسای ستادهای چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان معرفی شدن

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان اعلام کرد: تاکنون روسای ستادهای انتخاباتی ۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان مشخص شده‌اند و احکام آنان به ستاد انتخابات استانداری ارسال شده است.

معارفه سرپرست جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان

مراسم معارفه سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار شد.

آوای نهضتی که وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد/اهتزاز پرچم توحید به دست فرزندان امام خمینی(ره)

امام خمینی(ره) با نگاه عمیق و کلان خویش فرصت برنامه ریزی را از نظریه پردازان گرفته و در مقابل طاغوت زمان باقدرت و ایمان ایستاد تا دنیا را متوجه عزت و عظمت جهان اسلام کند، به گونه ای که آوای نهضت امام خمینی(ره) به گوش جهانیان رسید و وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد.

با حضور جمعی از مسئولین و دانشجویان:
مراسم عزاداری شهادت آیت الله رئیسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

مراسم عزاداری خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی و همراهانش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و با حضوررئیس و جمع کثیری از مدیران و دانشجویان این واحد دانشگاهی در حسینیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

قیفِ قدرت!

سید صادق آقازاده در یادداشتی نوشت، اندیشمندان حوزه توسعه معتقدند بیش از ۷۰ درصد روند پیشرفت یک کشور بنابر مدیریت و برنامه ریزی داخلی محقق می شود و تنها ۳۰ درصد از عوامل بیرونی همچون انواع تحریم ها و یا حتی بروز جنگ بر پیشرفت یا عدم پیشرفت آن کشور اثرگذارند.

یادداشت | محدثه فردی؛
پاسخ قطعی اما استراتژیک ایران

پاسخ سخت اما استراتژیک جمهوری اسلامی در این حوادث «قطعی» است اما نه با حکمرانی دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی با تدبیر استراتژیک و با علمداری علی زمان چنان پوزه‌شان به خاک مالیده شود که درس عبرتی باشد برای تاریخ!

تمام تلاش خود را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی به کار گرفتم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و خمام با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت در سطح ملی و استان گیلان به کار گرفتم، گفت: مردم مرا به نماینده ظلم‌ستیز و ضد فساد می‌شناسند که این‌یکی از بزرگ‌ترین افتخاراتم است.

نقش پررنگ آقازاده در مقابله با مافیای اقتصادی و احیای واحدهای تولیدی گیلان همچون صنایع پوشش

سیدعلی آقازاده از معدود نمایندگانی در مجلس بود که به عنوان بازوی قدرتمند مردم توانست ضمن مقابله با مافیای اقتصادی، به احیای برخی واحدهای تولیدی گیلان کمک کند.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: