سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

فرهنگی

معارفه سرپرست جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان

مراسم معارفه سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
ضرورت فرهنگ‌سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان گفت: اساس ازدواج در اسلام بر سادگی است به این معنی که هدف اصلی از ازدواج رسیدن به آرامش روان و آسایش خاطر، پیمودن طریق رشد، دستیابی به کمال انسانی و وصال الهی است.

رونمایی پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت»

آئین رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت» ویژه بانوان رسانه‌ای کشور با حضور سردار «محمد سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تهران برگزار شد.

با حضور در مزار شهدای گمنام
تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با شهدای گمنام

بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، دانشگاهیان دانشگاه آزا داسلامی واحد رشت بار دیگر با حضور بر مزار دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و گلیاران قبور این شهدا، با آرمانهای این شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

یادداشت | محدثه فردی
دلتنگ قلم آقای اهل قلم

مگر می‌شود سید اهل قلم، راوی فتح‌های خاطره‌آمیز ایران اسلامی که ژرفای کلامش، هنوز جان و دل هر سپیداندیشی را متحول کرده و سودای اندیشیدن را ارمغانِ روایتِ این مرد بی‌ادعا می‌کند، فراموش نمود؟!

محدثه فردی نوشت؛
روایتِ دلتنگی در کوچه پس کوچه‌های شهر باران

در میان کوچه پس کوچه های مرکز شهر نزدیک میدان به اصطلاح فرهنگی شهرداری قدم می زدم و به گزاره های فرهنگ گیلان و خلا فعالیت موثر فرهنگی و البته ورود فرهنگ غیربومی می اندیشیدم و به کوچه پس کوچه های شلوغِ رشت، حوالی خانه میرزا کوچک خان می‌نگریستم که ناگاه چشمم به درب خانه ای افتاد که پرچم سیاه آن را احاطه کرده بود و واژه «مادرم» عجیب ذهنم را درگیر خود نمود.

احیای شب نیمه شعبان در مهدیه رشت

مراسم ویژه احیای شب نیمه شعبان ب همت مجموعه فرهنگی ولایی شهید هادی خوش خلقت در مهدیه رشت برگزار شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
لزوم شکل‌گیری جبهه رسانه متحد برای تقابل با نظام سلطه

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز اعمال قدرت با هدایت اراده‌ها انجام می‌شود نه با تحمیل اراده گفت: اصحاب رسانه خود را در جایگاه تقابل با نظام سلطه ببینند و با تولید محتوای ارزشمند، محاصره تبلیغاتی دشمن را درهم بشکنند.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: