سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

علمی

اساس تشکیل مدارس الگوی صالح، الگوسازی برمبنای تعالیم اسلام است

قائم مقام سازمان مدارس الگوی صالح کشور با اشاره به اینکه اساس تشکیل مدارس الگوی صالح، الگوسازی برمبنای تعالیم اسلام است، گفت: دشمن تمام انرژی خود را گذاشته تا هویت ایرانی اسلامی را از دانش‌آموزان ما بِرُباید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان خبر داد:
جذب دانشجو در ۹ رشته جدید کارشناسی ارشد گیلان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: برای سال تحصیلی جدید ۹ رشته کارشناسی ارشد به رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اضافه شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد
نواقص بیمارستان‌های تعطیل شده رشت بزودی برطرف می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در سال گذشته دو بیمارستان غیراستاندارد را تعطیل کردیم، تصریح کرد: اکنون در کنار این دو بیمارستان هستیم تا هرچه سریع‌تر نواقص‌شان را برطرف کنند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
حق‌الزحمه ساعات حق‌التدریس معلمان ۲ برابر می‌شود | صفر شدن مطالبات آموزش و پرورش محقق نشد

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان در صورت کسب شرایط هر ۴ سال ارتقای رتبه دارند، گفت: طرحی را دنبال می‌کنیم که از مهر ۱۴۰۳ اجرا خواهد شد و براساس آن حق‌الزحمه ساعات اضافه تدریس معلمان دو برابر خواهد شد.

یادداشت | مهندس علی (سعید) امینی‌دوست
نگاهی بر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی

مهندس علی (سعید) امینی دوست در یادداشتی به موضوع تاثیر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی پرداخته است که در ادامه می‌خوانید

فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
لزوم شکل‌گیری جبهه رسانه متحد برای تقابل با نظام سلطه

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز اعمال قدرت با هدایت اراده‌ها انجام می‌شود نه با تحمیل اراده گفت: اصحاب رسانه خود را در جایگاه تقابل با نظام سلطه ببینند و با تولید محتوای ارزشمند، محاصره تبلیغاتی دشمن را درهم بشکنند.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان خبر داد:
ارسال ۱۶۰۰ اثر به نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان افزایش ۷.۵ درصدی ارسال آثار به جشنواره نهم را از نقاط قوت آن دانست و گفت: حدود ۱۶۰۰ اثر به دبیرخانه نهمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال شده که بیشترین آثار دریافتی در بخش عکس با ۸۸۴ اثر، تیتر با ۳۱۶ اثر و گزارش خبری با ۱۲۰ اثر بوده است.

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

یادداشت | دکتر محدثه فردی
چادُرسوزی بزرگ در رشت

یکبار خبر آوردند در میدان معروف رشت ١۴ هزار چادر بانوان رشتی را آتش زدند، آنانی که فکر می‌کردند با سیاست دستوری می‌توانند هویتِ دینی و مذهبی بانوان ایرانی را به سخره بگیرند.

مدیر کل صمت گیلان خبر داد:
تحقق ۵٠ درصدی تعهدات اشتغال در گیلان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان در جمع خبرنگاران حاضر در جام رسانه ای امید گیلان از تحقق ۵۰ درصدی تعهدات اشتغال در استان گیلان خبر داد و گفت: با احداث ۶۶۶ واحد تولیدی و صنعتی درگیلان برای حدود ۲۱ هزار نفر اشتغالزایی صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: