سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

علمی‌ترین کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گیلان کیست!؟

دکتر کیوان میرزایی ، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و خمام از نخبگان علمی کشور با بیش از ۱۱۱ عنوان کتاب، مقاله علمی و پژوهشی و اختراع و طرح عملیاتی در حوزه توسعه، فناوری و نانو در سطح ملی و بین المللی و رتبه یک کنکور دکترای دانشگاه شیراز می‌باشد.

به گزارش روخان، با توجه به عملکرد ضعیف مسئولان و وجود مشکلات فراوان، مردم از همه اقشار فشارهای زیادی را متحمل شده‌اند و این می تواند مهمترین دلیل کاهش مشارکت مردم برای انتخابات به منزله بیان اعتراض باشد.

اما حضور یک چهره شاخص علمی و مدیر موفق کشوری توانسته امید به تغییر و حل مشکلات را دوباره در مردم زنده کند تا با به وجود آوردن اتحاد و کمک جوانان و نخبگان این شهر بتواند شرایط فعلی را بهبود بخشیده و تبدیل به پدیده ای شود که شاید حتی بتواند بالاترین رای را به خود اختصاص دهد.

دکتر کیوان میرزایی از مدیران خوش نام و موفق کشوری و دانشمند رشته متالوژی و فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت و استاد و عضو هیات علمی دانشگاه و از سخنرانان برجسته کشوری می باشد.

از سوابق اجرایی و مدیریتی دکتر میرزایی میتوان به مدیرکلی اداری، جذب و فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور، مشاور عالی پژوهشگاه سازمان صنایع هوایی کشور، عضو شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری کشور، ریاست بسیج اساتید کل دانشگاه های استان گیلان و همکاری با مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری اشاره نمود.

دکتر میرزایی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود که سابقه مدیریتی در کارگزینی کل و در دفتر فرماندهی ستاد کل سپاه کشور را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین از نخبگان علمی کشور با بیش از ۱۱۱ عنوان کتاب، مقاله علمی و پژوهشی و اختراع و طرح عملیاتی در حوزه توسعه، فناوری و نانو در سطح ملی و بین المللی و رتبه یک کنکور دکترای دانشگاه شیراز می‌باشد.

همچنین در سوابق دکتر میرزایی همکاری با نهاد ریاست جمهوری، وزارت نفت، وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش و مدیرعاملی چندین شرکت دولتی و خصوصی نیز وجود دارد.

با مطالعه این سوابق به جرات می‌توان گفت که تا‌کنون شهر رشت چنین کاندیدای علمی و پرقدرتی که بتواند صدای مردم را فریاد بزند به خود ندیده است و این میتواند انگیزه مشارکت در انتخابات را در بین مردم و جوانان افزایش دهد و امید است مردم در انتخابات پیش رو دیگر فریب افراد معلوم الحال و پول پاشی های آنها را نخورند و با انتخاب درست بهترین آینده را برای خود رقم بزنند.

انتهای پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=78370

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *