سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

گیلان

رونمایی پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت»

آئین رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت» ویژه بانوان رسانه‌ای کشور با حضور سردار «محمد سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تهران برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور خبر داد:
«طاهره حدادنژاد» به‌عنوان اولین بانوی شهیده رسانه کشور و شهید شاخص بسیج رسانه معرفی شد

مسؤول سازمان بسیج رسانه گفت: «طاهره حدادنژاد» اولین بانوی شهیده رسانه کشور به عنوان شهید شاخص این سازمان در سال جاری انتخاب شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد
نواقص بیمارستان‌های تعطیل شده رشت بزودی برطرف می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در سال گذشته دو بیمارستان غیراستاندارد را تعطیل کردیم، تصریح کرد: اکنون در کنار این دو بیمارستان هستیم تا هرچه سریع‌تر نواقص‌شان را برطرف کنند.

یادداشت | محدثه فردی؛
شهر باران‌ در شب شهادت مولا دلگیر بود!

به بهانه بُغضِ دوری ام از خانه پدری یعنی نجف اشرف، کوچه پس کوچه های شهر را محل درد و دل با بابای دوعالم حضرت امیر(ع) برگزیدم تا خود را به محفل عاشقان ِ علی(ع) در خواهر امام رشت برسانم.

یادداشت | مهندس علی (سعید) امینی‌دوست
نگاهی بر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی

مهندس علی (سعید) امینی دوست در یادداشتی به موضوع تاثیر نمای ساختمان در معماری شهرسازی و آسیب‌شناسی اجتماعی پرداخته است که در ادامه می‌خوانید

محدثه فردی نوشت؛
روایتِ دلتنگی در کوچه پس کوچه‌های شهر باران

در میان کوچه پس کوچه های مرکز شهر نزدیک میدان به اصطلاح فرهنگی شهرداری قدم می زدم و به گزاره های فرهنگ گیلان و خلا فعالیت موثر فرهنگی و البته ورود فرهنگ غیربومی می اندیشیدم و به کوچه پس کوچه های شلوغِ رشت، حوالی خانه میرزا کوچک خان می‌نگریستم که ناگاه چشمم به درب خانه ای افتاد که پرچم سیاه آن را احاطه کرده بود و واژه «مادرم» عجیب ذهنم را درگیر خود نمود.

برقراری پرواز مسیر اصفهان از فرودگاه رشت

مدیر کل فرودگاه گیلان از برقراری پرواز از فرودگاه رشت به مقصد اصفهان خبر داد و بیان کرد: پرواز مسیر اصفهان توسط شرکت هواپیمایی آسمان در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: