سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

مدیرکل بانوان و امور خانواده وزارت کشور:

جشنواره رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» به صورت بین‌المللی برگزار شود

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت کشور در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در مجتمع زیباکنار رشت، گفت: با توجه به برگزاری باشکوه دومین جشنواره حریم رسالت در بخش منطقه‌ای و ملی، این جشنواره باید در سال آینده، بین‌المللی برگزار شود.

به گزارش روخان، زینب اختری پیش از ظهر شنبه در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در زیباکنار رشت، اظهار کرد: با توجه به برگزاری باشکوه دومین جشنواره حریم رسالت در بخش منطقه‌ای و ملی، سال آینده باید این جشنواره بین‌المللی برگزار شود.

وی با اشاره به نقش بانوان در بخش‌های مختلف، افزود: بانوان در عرصه‌های مختلف فخرآفرین و اثرگذار هستند.

مدیرکل بانوان و امور خانواده وزارت کشور با بیان اینکه باید رسانه‌ها نگاه مطالبه‌گرانه در عرصه جهانی داشته باشند، گفت: شکست مفتضحانه رژیم کودک‌کش اسراییل، از تبعات خون مردم بی‌گناه غزه و فلسطین است.

اختری با اشاره به ظلم نابرابر رژیم صهیونیستی علیه بانوان، مادران و کودکان غزه، بیان کرد: شکست اسراییل و رژیم صهیونیستی توسط مادران و بانوان تحقق می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه اسراییل روز به روز ضعیف تر و ذلیل‌تر می‌شود، افزود: اسراییل به زوال و نابودی رسیده و این سقوط زودهنگام را حاج قاسم نوید داده بود.

مدیرکل بانوان و امور خانواده وزارت کشور با اشاره به روایت‌های نادرست از انقلاب اسلامی و محور مقاومت، تصریح کرد: روایت جعلی از اسلام و انقلاب اسلامی باید توسط بانوان رسانه‌ای برملا شود.

انتهای پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=56136

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *