سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

رشت

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس مطرح کرد:
پیگیری‌ تامین منابع آبی اراضی کشاورزی

نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی کشاورزی، صنعت و گردشگری را از مزیت های استان گیلان عنوان کرد و گفت: توجه به حوزه های زیست محیطی از اولویت های ویژه استان گیلان است.

فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
لزوم شکل‌گیری جبهه رسانه متحد برای تقابل با نظام سلطه

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز اعمال قدرت با هدایت اراده‌ها انجام می‌شود نه با تحمیل اراده گفت: اصحاب رسانه خود را در جایگاه تقابل با نظام سلطه ببینند و با تولید محتوای ارزشمند، محاصره تبلیغاتی دشمن را درهم بشکنند.

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

یادداشت | دکتر محدثه فردی
چادُرسوزی بزرگ در رشت

یکبار خبر آوردند در میدان معروف رشت ١۴ هزار چادر بانوان رشتی را آتش زدند، آنانی که فکر می‌کردند با سیاست دستوری می‌توانند هویتِ دینی و مذهبی بانوان ایرانی را به سخره بگیرند.

طوفانی به بلندای اعتقاد به قدرت الهی

طوفانی به بلندای اعتقاد به قدرت الهیدکتر مهدی پارسا در یادداشتی نوشت، طوفان الاقصی، قدرت خدا بود که با دستان پرتوان رزمندگان مقاومت بر سر صهیونیست‌ها فرود آمد، ارتشی که به زعم خودشان قدرتمندترین ارتش خاورمیانه و در ردیف چند ارتش قدرتمند دنیا بودند.

حریم رسالت روایتگر الگوی سوم زن مسلمان

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الگوی سوم زن در جمهوری اسلامی مدل جدیدی به غیر از زن شرقی و زن غربی معرفی کرده است، افزود: جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت بستری برای معرفی مدل الگوی سوم زن مسلمان است و بانوی در تراز انقلاب را به طور جهان شمول روایت می‌کند.

روند تخریب محیط‌های طبیعی در شأن استان نیست

آقازاده بر اهمیت حفظ محیط‌زیست تأکید کرد و گفت: حفظ منابع طبیعی سبب افزایش جذابیت‌های استان خواهد شد ولی روند تخریبی در محیط‌های طبیعی در شأن این استان نیست در حالی که این منابع از فرصت‌های اقتصادی استان محسوب می‌شود

اِقتدارِ زَنانِ ایرانی دَر پَرتُو حِجابِ اِسلامی

بی خردان نمیبیننداقتدار زنان ایرانی در میادین مختلف سیاسی، ورزشی، اجتماعی، علمی و دانشگاهی را که چگونه به دور از هیاهوی ابزاری زنانگی، چنان خوش می‌درخشند که پتک محکمی شده‌اند بر سر یاوه گویانی که با ژست‌های روشنفکری، دگر اندیشی را بر حق‌اندیشی ترجیح داده‌اند.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: