سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

تیتریک

گیلان میزبان سومین جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت + تصاویر

مراسم رونمایی استانی پوستر سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، معاون امنیتی و سیاسی استانداری گیلان و مدیران ادارات کل استان گیلان در رشت برگزار شد.

رونمایی پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت»

آئین رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای «حریم رسالت» ویژه بانوان رسانه‌ای کشور با حضور سردار «محمد سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تهران برگزار شد.

با حضور جمعی از مسئولین و دانشجویان:
مراسم عزاداری شهادت آیت الله رئیسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

مراسم عزاداری خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی و همراهانش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و با حضوررئیس و جمع کثیری از مدیران و دانشجویان این واحد دانشگاهی در حسینیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور خبر داد:
«طاهره حدادنژاد» به‌عنوان اولین بانوی شهیده رسانه کشور و شهید شاخص بسیج رسانه معرفی شد

مسؤول سازمان بسیج رسانه گفت: «طاهره حدادنژاد» اولین بانوی شهیده رسانه کشور به عنوان شهید شاخص این سازمان در سال جاری انتخاب شد

یادداشت | محدثه فردی
دلتنگ قلم آقای اهل قلم

مگر می‌شود سید اهل قلم، راوی فتح‌های خاطره‌آمیز ایران اسلامی که ژرفای کلامش، هنوز جان و دل هر سپیداندیشی را متحول کرده و سودای اندیشیدن را ارمغانِ روایتِ این مرد بی‌ادعا می‌کند، فراموش نمود؟!

یادداشت | محدثه فردی؛
پاسخ قطعی اما استراتژیک ایران

پاسخ سخت اما استراتژیک جمهوری اسلامی در این حوادث «قطعی» است اما نه با حکمرانی دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی با تدبیر استراتژیک و با علمداری علی زمان چنان پوزه‌شان به خاک مالیده شود که درس عبرتی باشد برای تاریخ!

یادداشت | محدثه فردی؛
شهر باران‌ در شب شهادت مولا دلگیر بود!

به بهانه بُغضِ دوری ام از خانه پدری یعنی نجف اشرف، کوچه پس کوچه های شهر را محل درد و دل با بابای دوعالم حضرت امیر(ع) برگزیدم تا خود را به محفل عاشقان ِ علی(ع) در خواهر امام رشت برسانم.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: