سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

اسامی نمایندگان مجلس در ۱۱ حوزه انتخابیه گیلان + آمار

انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در یازده حوزه انتخابیه استان گیلان برگزار و نامزدهای منتخب هر شهرستان مشخص شد.

به گزارش روخان، انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در یازده حوزه انتخابیه استان گیلان برگزار و پس از شمارش آرا، نامزدهای منتخب هر شهرستان مشخص شد.

طبق اعلام رسمی ستاد انتخابات استان گیلان، در حوزه انتخابیه رشت و خمام، جبار کوچکی نژاد با ۴۵ هزار و ۶۱۴ رای، مهدی فلاح با ۳۴ هزار و ۶۸۲ رای و محمدرضا احمدی با ۳۲ هزار و ۲۷۳ رای به عنوان متخبین مردم این شهرستان‌ها برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه املش و رودسر نیز محمد علیجانی شوکی با ۱۸ هزار و ۵۸۷ رای، در حوزه انتخابیه لنگرود مهرداد لاهوتی با ۲۴ هزار و ۹۳۶ رای، در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل سلمان زارع با ۱۹ هزار و ۲۳ رای و در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر ابراهیم نجفی با ۱۷ هزار و ۴۹۰ رای به عنوان منتخبین مردم در شهرستان‌های مذکور برای یک دوره چهارساله انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه بندر انزلی نیز احمد نیامالی با هشت هزار و ۱۴۷ رای و در رودبار نیز مهرداد گودرزوند چگینی با ۱۸ هزار و ۷۸۸ رای به ترتیب به عنوان منتخبین شهرستان‌های انزلی و رودبار با رای مردمی انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه فومن و شفت کریم معصومی با ۲۲ هزار و ۵۵ رای، در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال یاسر اسلام دوست با ۴۴ هزار و ۱۶۲ رای و همچنین در حوزه انتخابیه آستارا ولی داداشی با ۱۶ هزار و ۴۷۴ رای برای یک دوره چهارساله به عنوان منتخبین شهرستان‌های مذکور انتخاب شدند.

همچنین در حوزه انتخابیه صومعه سرا نیز سعید رحمت زاده با ۲۴ هزار و ۷۶۰ رای به عنوان منتخب مردم این شهرستان انتخاب شد.

پایان پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=78399

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *