سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

مذهبی

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
ضرورت فرهنگ‌سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان گفت: اساس ازدواج در اسلام بر سادگی است به این معنی که هدف اصلی از ازدواج رسیدن به آرامش روان و آسایش خاطر، پیمودن طریق رشد، دستیابی به کمال انسانی و وصال الهی است.

با حضور جمعی از مسئولین و دانشجویان:
مراسم عزاداری شهادت آیت الله رئیسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

مراسم عزاداری خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی و همراهانش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و با حضوررئیس و جمع کثیری از مدیران و دانشجویان این واحد دانشگاهی در حسینیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

احیای شب نیمه شعبان در مهدیه رشت

مراسم ویژه احیای شب نیمه شعبان ب همت مجموعه فرهنگی ولایی شهید هادی خوش خلقت در مهدیه رشت برگزار شد.

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

یادداشت | دکتر محدثه فردی
چادُرسوزی بزرگ در رشت

یکبار خبر آوردند در میدان معروف رشت ١۴ هزار چادر بانوان رشتی را آتش زدند، آنانی که فکر می‌کردند با سیاست دستوری می‌توانند هویتِ دینی و مذهبی بانوان ایرانی را به سخره بگیرند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:
رسانه‌ها عَلَم امر به معروف و نهی از منکر را به دوش بگیرند

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نقش رسانه در امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم و اثربخش است، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران با تولید محتوا و با نگاشتن مطالب ارزنده با سرفصل‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی عَلَم امر به معرف و نهی از منکر را بر دوش بگیرند.

گزارش تصویری جام‌ رسانه‌ای‌ امید‌ در گیلان

رویداد رسانه‌ای جام امید گیلان با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شهردار کلان‌شهر رشت و با حضور پرشور فعالان رسانه‌ای گیلان در رشت برگزار شد.

مجمع بسیج نماد مردم سالاری دینی است

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: مجمع بسیج یکی از نمادهای اصلی مردم سالاری دینی و اسلامی بوده و در صحنه‌های مختلف بسیار موفق بوده است.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: