سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

اجتماعی

گیلان میزبان سومین جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت + تصاویر

مراسم رونمایی استانی پوستر سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، معاون امنیتی و سیاسی استانداری گیلان و مدیران ادارات کل استان گیلان در رشت برگزار شد.

برقراری پرواز مسیر اصفهان از فرودگاه رشت

مدیر کل فرودگاه گیلان از برقراری پرواز از فرودگاه رشت به مقصد اصفهان خبر داد و بیان کرد: پرواز مسیر اصفهان توسط شرکت هواپیمایی آسمان در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود.

سال نو بارانی گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان در گفتگو با خبرنگار روخان با اشاره به وضعیت آب‌وهوای گیلان در روزهای آینده، اظهار کرد: از دوشنبه با تقویت جریانات شمالی شرایط برای افزایش ابر و کاهش دما و وزش باد و در برخی از نقاط بارندگی مهیا می‌شود.

تأیید صلاحیت ۴ نفر دیگر در گیلان

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان اظهار کرد: شورای محترم نگهبان در آخرین مهلت قانونی اعلام اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس درباره ۸ داوطلب اعلام نظر ابلاغ کرد که ۴ نفر عدم تایید و ۴ نفر تایید صلاحیت می‌باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
لزوم شکل‌گیری جبهه رسانه متحد برای تقابل با نظام سلطه

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امروز اعمال قدرت با هدایت اراده‌ها انجام می‌شود نه با تحمیل اراده گفت: اصحاب رسانه خود را در جایگاه تقابل با نظام سلطه ببینند و با تولید محتوای ارزشمند، محاصره تبلیغاتی دشمن را درهم بشکنند.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان خبر داد:
ارسال ۱۶۰۰ اثر به نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان افزایش ۷.۵ درصدی ارسال آثار به جشنواره نهم را از نقاط قوت آن دانست و گفت: حدود ۱۶۰۰ اثر به دبیرخانه نهمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال شده که بیشترین آثار دریافتی در بخش عکس با ۸۸۴ اثر، تیتر با ۳۱۶ اثر و گزارش خبری با ۱۲۰ اثر بوده است.

یادداشت | دکتر زهرا نامور عربانی
مظلومیت‌ِ بانوانِ کارگر

دکتر زهرا نامور عربانی در یادداشتی نوشت: بیایید به مادران سرزمینم که کارگری شغل دوم آنهاست، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، اختصاص تسهیلات ویژه و ساعت کار کمتر و سپردن کارهای ساده‌تر، بودجه چندانی نمی‌خواهد.

یادداشت | دکتر محدثه فردی
چادُرسوزی بزرگ در رشت

یکبار خبر آوردند در میدان معروف رشت ١۴ هزار چادر بانوان رشتی را آتش زدند، آنانی که فکر می‌کردند با سیاست دستوری می‌توانند هویتِ دینی و مذهبی بانوان ایرانی را به سخره بگیرند.

مدیر کل صمت گیلان خبر داد:
تحقق ۵٠ درصدی تعهدات اشتغال در گیلان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان در جمع خبرنگاران حاضر در جام رسانه ای امید گیلان از تحقق ۵۰ درصدی تعهدات اشتغال در استان گیلان خبر داد و گفت: با احداث ۶۶۶ واحد تولیدی و صنعتی درگیلان برای حدود ۲۱ هزار نفر اشتغالزایی صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: