سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

نقش پررنگ آقازاده در مقابله با مافیای اقتصادی و احیای واحدهای تولیدی گیلان همچون صنایع پوشش

سیدعلی آقازاده از معدود نمایندگانی در مجلس بود که به عنوان بازوی قدرتمند مردم توانست ضمن مقابله با مافیای اقتصادی، به احیای برخی واحدهای تولیدی گیلان کمک کند.

به گزارش روخان، گیلان با وجود اقلیم مناسب، منابع خدادادی طبیعی و سرمایه های انسانی مستعد از گذشته واجد شرایط فعالیت در بخش های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، ترانزیت و … بوده و در این راستا واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک در این استان ایجاد شدند که وجود ۳۳ شهرک و ناحیه صنعتی با مساحت یک هزار و ۷۸۸ هکتار و اشتغال بیش از ۸۲ هزار نفر در سطح بیش از یک هزار و ۸۳۷ واحد صنعتی گویای این موضوع است.

روند زیان‌دهی، تخریب و تعطیلی واحدهای تولیدی گیلان با نامهری معدودی پایتخت‌نشینان و تصمیم‌گیری‌های اشتباه، سوء مدیریت، رانت‌خواری، باندبازی و مطامع شخصی عده‌ای در دهه ۸۰ رخ داد.

در این میان بی شک سید علی آقازاده نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی از جمله معدود افرادی بوده که هیچگاه در برابر زیاده‌خواهی سودجویان و باندهای فرصت‌طلب کوتاه نیامده و با پیگیری‌های انجام شده توانسته با همراهی دیگر مسئولان از محل مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان بیش از ۵۴ واحد صنعتی راکد از جمله ایران‌برک، ایران‌پوپلین و پوشش را احیا کند.

تلاش‌های بسیاری برای احیای دوباره واحدهای تولیدی تعطیل و راکد استان صورت گرفته که جا دارد از این نماینده رشت و خمام قدردانی به عمل آید، زحماتی که به دلیل خضوع و فروتنی‌اش کمتر به زبان آورده است؛ همانگونه که در مراسماتی همچون نماز جمعه و… گوشه‌ای بین مردم می‌نشیند و همیشه از دوربین و خودنمایی می‌پرهیزد، در این موارد نیز هیچگاه نیامده بگوید فلان کار را من انجام دادم.

انتهای پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=78368

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *