سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

مهمترین اخبار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:
سند تحول در راستای مطالبات رهبری در حفظ کیان دانشگاه ، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی است

به گزارش روخان، کارگاه توانمند سازی با عنوان ” سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی ” با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، معاون اداره کل بازرسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از روسا و معاونین

در سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید:
از دو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به عنوان کانونهای برتر تقدیر شد

توسط مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان،در همایش بزرگ اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان گیلان، از دو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان کانون های برتر ، تقدیر شد.

جزئیات حادثه بیمارستان قائم رشت

آتش سوزی در بیمارستان قائم در ساعت ۱:۱۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت خبر داده شد و سریعا تیم‌های عملیاتی از تمامی ۱۵ ایستگاه آتش نشانی رشت به همراه تمام مدیران و افسران ارشد این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

اساس تشکیل مدارس الگوی صالح، الگوسازی برمبنای تعالیم اسلام است

قائم مقام سازمان مدارس الگوی صالح کشور با اشاره به اینکه اساس تشکیل مدارس الگوی صالح، الگوسازی برمبنای تعالیم اسلام است، گفت: دشمن تمام انرژی خود را گذاشته تا هویت ایرانی اسلامی را از دانش‌آموزان ما بِرُباید.

روسای ستادهای چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان معرفی شدن

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان اعلام کرد: تاکنون روسای ستادهای انتخاباتی ۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان مشخص شده‌اند و احکام آنان به ستاد انتخابات استانداری ارسال شده است.

حریم رسالت نشان‌دهنده ظرفیت بالای فرهنگی و نقش‌آفرینی موثر بانوان استان گیلان/گیلان قطب بانوان رسانه کشور است

مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به ظرفیت فرهنگی استان گیلان گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت که در سطح منطقه و بین‌الملل در حال اجراست نشان دهنده ظرفیت بالای فرهنگی استان گیلان و نقش آفرینی موثر بانوان می باشد.

معارفه سرپرست جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان

مراسم معارفه سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد تخصصی اقشار و متخصصین بسیج سپاه قدس گیلان با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان مطرح کرد:
ضرورت فرهنگ‌سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی ازدواج آسان و ساده برای نسل جوان گفت: اساس ازدواج در اسلام بر سادگی است به این معنی که هدف اصلی از ازدواج رسیدن به آرامش روان و آسایش خاطر، پیمودن طریق رشد، دستیابی به کمال انسانی و وصال الهی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان خبر داد:
جذب دانشجو در ۹ رشته جدید کارشناسی ارشد گیلان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: برای سال تحصیلی جدید ۹ رشته کارشناسی ارشد به رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اضافه شده است.

آوای نهضتی که وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد/اهتزاز پرچم توحید به دست فرزندان امام خمینی(ره)

امام خمینی(ره) با نگاه عمیق و کلان خویش فرصت برنامه ریزی را از نظریه پردازان گرفته و در مقابل طاغوت زمان باقدرت و ایمان ایستاد تا دنیا را متوجه عزت و عظمت جهان اسلام کند، به گونه ای که آوای نهضت امام خمینی(ره) به گوش جهانیان رسید و وجدان آزادگان جهان را بیدار کرد.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: