سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

حریم رسالت مصداق بارز جهاد تبیین عملی است

محمدباقر باقرزاده در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با گرامیداشت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا اظهار کرد: امروز، مهم ترین شیوه توطئه دشمن، به راه انداختن جنگ شناختی است تا با مورد هدف قرار دادن قوه شناخت عموم مردم و نخبگان جامعه‌ هنجارها، ارزش‌ها، باورها و نگرش‌های منحصر به فردهویتی ایران اسلامی را از طریق مدیریت ادراک و برداشت های ذهنی دچار تغییر کند.

به گزارش روخان، محمدباقر باقرزاده در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با گرامیداشت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا اظهار کرد: امروز، مهم ترین شیوه توطئه دشمن، به راه انداختن جنگ شناختی است تا با مورد هدف قرار دادن قوه شناخت عموم مردم و نخبگان جامعه‌ هنجارها، ارزش‌ها، باورها و نگرش‌های منحصر به فردهویتی ایران اسلامی را از طریق مدیریت ادراک و برداشت های ذهنی دچار تغییر کند.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در خنثی سازی توطئه‌های شوم دشمن گفت: اصحاب رسانه در عصر جهاد تبیین با تاسی از فرمان رهبر معظم انقلاب به مقابله با دروغ‌ها و تحریف‌های رسانه‌ای پرداختند و با تکیه بر رسالت خبری و آگاه‌سازی و بیان حقیقت در خط مقدم جنگ رسانه بودند.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان به همت سازمان بسیج رسانه استان گیلان افزود: جشنواره ابوذر فرصتی برای بروز هرچه بیشتر اصحاب رسانه،جوانان فرهیخته مبتکر و نوآور و خلاق در عرصه تولید محصولات رسانه‌ای با محتوای موثر بوده و خواهد بود.

به گفته باقرزاده خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره برای رفع مشکلات و رفع مطالبات مردم قلم بر دست گرفته و با هدف حل مشکلات استان به مطالبه‌گری همراه با راهکار می‌پردازند.

وی با ابراز خرسندی از معرفی گیلان به عنوان قطب رسانه‌ای بانوان کشور گفت: نوآوری و تشخیص به هنگام اثربخشی بانوان در اجتماع با برگزاری جشنواره تخصصی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت توسط سازمان بسیج رسانه استان گیلان، مصداق بارز جهاد تبیین عملی است.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به اعطای دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت به بسیج رسانه گیلان افزود: برگزاری این جشنواره تخصصی در گیلان نشان از ظرفیت بالا و اثرگذار بانوان رسانه‌ای استان در کشور است که باید قدردان این دستاورد بزرگ رسانه‌ای برای گیلان بود.

گیلان میزبان بانوان رسانه‌ای ایران و جهان اسلام

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان نیز در این دیدار با اشاره به رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در اختتامیه هشتمین جشنواره ابوذر کشور در تالار ایوان شمس تهران تصریح کرد: رونمایی از دومین پوستر جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت با حضور وزیر ارشاد، سخنگوی دولت، سخنگوی سپاه،معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور و همچنین نخبگان رسانه‌ای کشور صورت گرفت.

مهدی پارسا با بیان اینکه جشنواره حریم رسالت برای دومین سال متوالی به میزبانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار می‌شود گفت: دبیرخانه جشنواره حریم رسالت آثار بانوان رسانه‌ای ایران و جهان اسلام را دریافت و داوری خواهد کرد.

انتهای پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=12339

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *