سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

گفتگو

روسای ستادهای چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان معرفی شدن

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان اعلام کرد: تاکنون روسای ستادهای انتخاباتی ۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گیلان مشخص شده‌اند و احکام آنان به ستاد انتخابات استانداری ارسال شده است.

حریم رسالت نشان‌دهنده ظرفیت بالای فرهنگی و نقش‌آفرینی موثر بانوان استان گیلان/گیلان قطب بانوان رسانه کشور است

مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به ظرفیت فرهنگی استان گیلان گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت که در سطح منطقه و بین‌الملل در حال اجراست نشان دهنده ظرفیت بالای فرهنگی استان گیلان و نقش آفرینی موثر بانوان می باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور خبر داد:
«طاهره حدادنژاد» به‌عنوان اولین بانوی شهیده رسانه کشور و شهید شاخص بسیج رسانه معرفی شد

مسؤول سازمان بسیج رسانه گفت: «طاهره حدادنژاد» اولین بانوی شهیده رسانه کشور به عنوان شهید شاخص این سازمان در سال جاری انتخاب شد

برقراری پرواز مسیر اصفهان از فرودگاه رشت

مدیر کل فرودگاه گیلان از برقراری پرواز از فرودگاه رشت به مقصد اصفهان خبر داد و بیان کرد: پرواز مسیر اصفهان توسط شرکت هواپیمایی آسمان در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود.

سال نو بارانی گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان در گفتگو با خبرنگار روخان با اشاره به وضعیت آب‌وهوای گیلان در روزهای آینده، اظهار کرد: از دوشنبه با تقویت جریانات شمالی شرایط برای افزایش ابر و کاهش دما و وزش باد و در برخی از نقاط بارندگی مهیا می‌شود.

نماینده مجلس باید به بخش کشاورزی نگاه ویژه داشته باشد | لزوم به‌کارگیری مدیر توانمند بدون نگاه جناحی و سیاسی

دکتر صبیحه همدمی، کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و خمام در گفتگو با خبرنگار روخان، اظهار کرد: به‌کارگیری مدیریت توانمند بدون نگاه جناحی و سیاسی در مدیریت شهری علاج شهر رشت است.

برف و باران در راه گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان خبر داد: از عصر جمعه با تقویت جریانات شمالی شرایط برای افزایش ابر و کاهش دما و وزش باد و در برخی از نقاط بارندگی مهیا می‌شود.

یک ملت چشم انتظار برد ایران

نوجوان فوتبال دوست گیلانی نیز که حس خوب برد ایران در مقابل تیم ملی ژاپن را با حرارتی وصف ناشدنی در مدرسه برای معلمان خود بازگو می‌کرد، در گفتگو با خبرنگار ورزشی روخان گفت: ما تیم قوی هستیم و توانستیم در مقابل تیم ژاپن پیروز شویم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:
رسانه‌ها عَلَم امر به معروف و نهی از منکر را به دوش بگیرند

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نقش رسانه در امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم و اثربخش است، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران با تولید محتوا و با نگاشتن مطالب ارزنده با سرفصل‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی عَلَم امر به معرف و نهی از منکر را بر دوش بگیرند.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

وبگــردی:

تصویر روز:

پیشنهادی: