سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

در سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید:

از دو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به عنوان کانونهای برتر تقدیر شد

توسط مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان،در همایش بزرگ اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان گیلان، از دو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان کانون های برتر ، تقدیر شد.

به گزارش روخان، توسط مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان،در همایش بزرگ اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان گیلان، از دو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان کانون های برتر ، تقدیر شد.

دکتر مجتبی ملکی چوبری ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، با اعلام این خبر، گفت: دشمنان سعی در ایجاد روحیه ناامیدی در کشور دارند ، اما انقلاب ما آنقدر ریشه‌دار است که تلاش‌های دشمنان هیچ نتیجه ای نخواهد داشت و برای مبارزه با ترفندهای دشمنان تقویت و حمایت از دانشگاهیان انقلابی اهمیت دارد.

وی با اشاره به ویژگی های چهار گانه یک استاد از منظر مقام معظم انقلاب، افزود: مقام معظم رهبری با بیان اینکه یک استاد باید علاوه بر استاد بودن و تدین، دارای علم نافع در عین حال آمیختن علم و آموزش با اخلاق باشد تا بتواند یک عضو هیات علمی موفق و انقلابی باشد .

ملکی چوبری مشارکت در اتنتخابات را مسئله ای مهم دانست و خاطرنشان کرد: وظیفه ما به عنوان یک استاد این است که بتوانیم سهم خود را در ترغیب جوانان و دانشجویان و دعوت به انتخابات انجام دهیم زیرا در فضایی که رسانه‌های دروغ پراکن دشمن به دنبال بی‌اثر کردن رای مردم هستند و کم اهمیت جلوه دادن صندوق آرا هستند طبیعتاً مشارکت بالا و حضور حداکثری می‌تواند نظام ما را در راهبردها ، با قدرت و عظمت جلوه دهد و در تاکید فرمایشات مقام معظم رهبری، حضور حداکثری و انتخاب اصلح ، فرد و رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور فعال پرتلاش آگاه و معتقد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد .

رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تشکر از فعالیت کلیه کانون های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و با تبریک به انتخاب کانون های برتر گفت: دو کانون دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود به مسئولیت دکتر محمد خوشحال رودپشتی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به مسئولیت دکتر محسن فلاح راد توانستند در بین کانون های بسیج اساتید مقام برتر را به خود اختصاص دهند .

انتهای پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=78587

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *