سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

پیاده‌روی خَبرنگاران‌ گیلانی همراه با نشست جهاد تبیین در دل طبیعت

به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و دهه‌ِکرامت طبیعت‌پیمایی و پیاده‌روی ویژه بانوان بسیج رسانه استان گیلان در منطقه سرسبز سروان با رویکرد «ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست» برگزار شد.

به گزارش روخان گیلان، به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و دهه‌ِکرامت طبیعت‌پیمایی و پیاده‌روی ویژه بانوان بسیج رسانه استان گیلان در منطقه سرسبز سروان با رویکرد «ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست» برگزار شد.

در این برنامه که جمعی از بانوان بسیج رسانه استان گیلان حضور داشتند، محدثه فردی مسئول بانوان بسیج رسانه گیلان در راستای جهاد تبیین مباحثی در خصوص سبک زندگی، عفاف و حجاب، فرزندآوری و ضرورت جوانی جمعیت مطرح کردند.

بانوان خبرنگار در مسابقات ورزشی از جمله دارت، دو و میدانی و پیاده روی تند با یکدیگر به رقابت پرداختند که در مسابقه «دو و میدانی» و «پیاده روی تند» ویژه بانوان خبرنگار، فاطمه یوسفی با کسب امتیاز برتر در جایگاه اول و سمیه اقدامی در جایگاه دوم «دو و میدانی» قرار گرفتند و در مسابقات «پیاده روی تند» نوشین کریمی در جایگاه اول و هما اکبری در جایگاه دوم قرار گرفتند.

گفتنی است، بانوان خبرنگار در مسابقه دارت نیز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این مسابقات هما اکبری با کسب امتیاز برتر در جایگاه اول، نوشین کریمی در جایگاه دوم، فاطمه یوسفی در جایگاه سوم و نرگس خوشحال در جایگاه شایسته تقدیر قرار گرفت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=12505

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *